Победување
Издавачки центар ТРИ

Победување

Шифра на артикл: 047389
Баркод: 9786084892632
Код на производителот: 47389
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Сурово Искрена формула за победување во бизнисот,спортот или која било арена во која битката е безмилосна од престижниот тренер за врвни резултати меѓу cхии уcхениcи се вбројуваат Мајкл Дјордан, Коби Брајант, и Двејн Вејд. Ако сте навлеcхени на вкусот на успехот и сакате уште,тогаш сте подготвени за оваа стратегија за изведба. Ако веќе победувате и сакате да науcхите како да стигнете до нживото на најголемите - оваа книга ќе ви го покаже патот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Психологија
Автор Тим С. Гровер
Издавач Издавачки центар ТРИ
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници198

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Лорен
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Теодул Рибо
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.29 MB