Прирачник за љубовта
Икона

Прирачник за љубовта

Шифра на артикл: 048835
ISBN: 9786084993025
Код на производителот: 48835
Достапно веднаш
0 МКД
399 МКД
399 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Вистинските моменти се појавуваат кога вие и вашиот партнер сте целосно фокусирани еден на друг и на љубовта меѓу вас во моментот, кога целосно надминувате што и да се случи, кога дозволувате ваши-те срца да се поврзат и чувствата слободно да се влеваат. Може да имате вистински момент кога водите љубов или кога подготвувате појадок. Не е важно што правите – туку обрнувањето внимание на она што го правите, тоа го прави вистинскиот момент. За да бидете вистински љубовник треба да обрнете внимание на вашиот партнер, на вашата врска и на себеси. Проблемот е што многумина од нас ги живеат своите емотивни животи безумно, без размислување, без чувство, автоматски и несвесно. Зборувате, се прегрнувате, имате секс, но често без целосно вни-мание на она што го правите.“
Карактеристика Вредност
Kатегорија Психологија
Автор Барбара Де Анџелис
Издавач Икона
Јазик Македонски
Година на објавување2022
Број на страници200

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.36 MB