Есенцијални манири за мажите
Икона

Есенцијални манири за мажите

Шифра на артикл: 049547
ISBN: 9786084993032
Код на производителот: 49547
Автор: Питер Пост
Достапно веднаш
0 МКД
549 МКД
549 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Оваа книга им помага на мажите да донесат правилни одлуки за тоа што да прават и да кажат во секоја ситуација што е важна. Питер Пост, правнук на американската писателка Емили Пост, ги дестилира основните информации што им се потребни на мажите за сите важни улоги што ги играат во животот. Организирана во три дела: „Секојдневниот живот“, „Општествениот живот“ и „Работа„ – Есецнцијални манири за мажите решаваат ситуации кои можат да ги поколебаат дури и најпаметните.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Психологија
Автор Питер Пост
Издавач Икона
Димензија A5
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници234
Димензијаhartija

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB