Што ќе кажат другите
Издавачки центар ТРИ

Што ќе кажат другите

Шифра на артикл: 049860
Баркод: 9786084892816
Код на производителот: 49860
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Барањето одобрување од другите и грижата што мислат тие за нас е нешто сосем нормално, бидејќи е дел од cховековата природа. Но тоа не знаcхи дека секој од нас, во одреден момент во жживотот, не се обидел да го пронајде одговорот на најтешкото жживотно прашање - како да не се грижам што ќе мислат другите за мене?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Психологија
Автор Коста Петров
Издавач Издавачки центар ТРИ
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2022
Број на страници186

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Лорен
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Теодул Рибо
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Марк Волин
Цена 430 МКД
6,96 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB