Радоста на постоењето
Издавачки центар ТРИ

Радоста на постоењето

Шифра на артикл: 050230
Баркод: 9786084892861
Код на производителот: 50230
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Кога би имале можност одново да живеете,колку одлуки би промениле? Многу, зар не? Но што ако од нив не сте извлекле никакви поуки? Сите одлуки и искуства можат да бидат ваши непријатели што ќе се повторуваат се додека не ви станат учители, кои ќе ве мотивираат да го создадете животот од вашите соништа. Вистинската промена започнува оттука-човек со стекната свест за својот живот ја има моќта да го промени светот. Ако душата е земја, вие сте нејзини земјоделци. Посејте и љубов и гледајте како во вас завладува хармонија.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Психологија
Автор Симона Петреска
Издавач Издавачки центар ТРИ
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2022
Број на страници134

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Лорен
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Теодул Рибо
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Марк Волин
Цена 430 МКД
6,96 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB