Офицери, слугинки и оџачари
Артконект

Офицери, слугинки и оџачари

Шифра на артикл: 056222
ISBN: 9786084852766
Код на производителот: 56222
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
7,28 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Преку преиспитување на клучните точки од теориите на Фројд, Лакан и Хегел, во Офицери, слугинки и оџачари се разгледува цела низа на значајни прашања за проблемот на културата во психоанализата, за психоанализата и политиката, за несвесното, за Другиот, за негацијата.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Психологија
Автор Младен Долар
Издавач Артконект
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2010
Број на страници346

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Лорен
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Теодул Рибо
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB