Атакама
Арс Ламина

Атакама

Шифра на артикл: 094140
ISBN: 9786082678948
Достапно веднаш
0 МКД
360 МКД
360 МКД
5,83 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Атакама е збирка од петнаесет покуси и подолги раскази,длабоко нурнати во современите појави и проблеми на црногорското, но и на поширокото општество на нашето време.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Раскази
Автор Никола Николиќ
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2024
Број на страници147

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Дино Буцати
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
420 МКД
6,80 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ted Chiang
1.499 МКД
24,26 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Борис Пахор
390 МКД
6,31 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.11 MB