Графомоторички вежби за деца од предучилишна возраст (5-6 години)
Арс Ламина

Графомоторички вежби за деца од предучилишна возраст (5-6 години)

Шифра на артикл: 052054
Код на производителот: 52054
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
одделение. Содржините во вежбанките се во согласност со поставените стандарди во наставните програми. Преку активностите и вежбите се овозможува учење преку игра, а воедно се развива логичкото размислување и решавање проблемски ситуации.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Разно предучилишна
Автор Марија Богоеска
Издавач Арс Ламина
Возраст 5+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници52

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.5 MB