Прирачник за предучилишна возраст со графомоторички вежби (4-5 години)
Арс Ламина

Прирачник за предучилишна возраст со графомоторички вежби (4-5 години)

Шифра на артикл: 060484
ISBN: 9786082676494
Издавач: Арс Ламина
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Овој прирачник е наменет за совладување на процесот на пишување за деца од предучилишна возраст (4-5 години). Содржините се подредени според Програмата за рано учење и развој и се приспособени на возраста на децата.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Разно предучилишна
Издавач Арс Ламина
Боја Мултиколор
Димензија A4
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници32

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.51 MB