Македонско-украински пословици и поговорки
Бата Прес

Македонско-украински пословици и поговорки

Шифра на артикл: 042299
Баркод: 9786082531397
Код на производителот: 42299
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Речници и разговорници
Автор Елена Јованова-Грујовска, Вера Чорниј-Ме
Издавач Бата Прес
Јазик Македонски
Број на страници82

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB