Пост и Параклис
Икона

Пост и Параклис

Шифра на артикл: 055803
Баркод: 9786086531539
Код на производителот: 55803
Достапно веднаш
0 МКД
399 МКД
399 МКД
6,46 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Додека Христос кон Ерусалим граби својата поруга да ја прими, плуканиците, биењето, доброволното искачување на крстот, полагањето во гроб и Своето славно воскресение, како Творец на секоја душа човечка и Промислтел на светот, како оној без чие знаење ни влакно од косата наша не може да ни фали...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Религија
Автор Пимен Митрополит Европски
Издавач Икона
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници235

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 199 МКД
3,22 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 299 МКД
4,84 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 800 МКД
12,94 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Pope Francis
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Robert Alter
Цена 1.099 МКД
17,78 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.19 MB