Пристаништето Нова надеж
Култура

Пристаништето Нова надеж

Шифра на артикл: 000825
Код на производителот: 825
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Пристаништето Нова Наде“ раскаува приказна за Катерин и Зои кои се сестри, но карактерно многу различни. Катерин е смирена и одговорна, а Зои е страсна и бунтовна. Никој нема да се изненади кога Зои ќе остане бремена, ќе го напушти училиштето и ќе стане зависиник од дрога. Една ноќ Катерин добива повик од ќерката на Зои, Вилоу, која преплашена и соопштува на својата тетка дека мајка и ја оставила на автобуската станица и исчезнала. Катерин, која не мое да има деца, со задоволство прифаќа да ја подигне Вилоу како своја ќерка. Пет години подоцна... Една серија на неочекувани настани ќе го шокираат семејството и трите генерации на ени.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Холи Робинсон
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници525

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Карен Шалер
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Бет Моран
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Илиески Жан
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Болава Ана
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Rebecca Serle
1.199 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.38 MB