Т.А.Ј.Н.А
КСЦ Полица

Т.А.Ј.Н.А

Шифра на артикл: 000996
ISBN: 9786084780274
Код на производителот: 996
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
6,47 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Без предрасуди, без граници, без срам... во жешкиот Њу Орлеанс. Келнерката Кеси Робишо си го живее секојдневието сè додека мистериозна убавица не си го заборави дневникот во кафулето во кое работи таа. Дали ќе се осмели да ѕирне во него? Одеднаш, пред неа се отвора нов свет, свет во кој жените доаѓаат до „среќата“ само со исполнување на десетте чекори. Првпат во животот се ослободува и ја носи одлуката да му се приклучи на тајното друштво. Кеси почнува да си ги остварува фантазиите што со секој чекор стануваат сè поинтензивни и посладострасни... Повлечената и срамелива Кеси станува еротски набуена, а нејзиниот сензибилен сексапил ѝ дава самодоверба што не го остава рамнодушен ниеден ма покрај кој ќе помине.
Карактеристика Вредност
Kатегорија 18+
Автор Л. Мери Аделин
Издавач КСЦ Полица
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2016
Број на страници266

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
18+ 062675
Автор : Lord Morpheous
1.399 МКД
22,64 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 056830
Автор : Oloni
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 049873
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 049872
Автор : Ина Мур
380 МКД
6,15 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 047167
Автор : E. L. James
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 038740
340 МКД
5,50 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 035625
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 010881
Автор : E. L. James
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 010832
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 007552
599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 007028
Автор : Е. Л. Џејмс
650 МКД
10,52 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 005377
Автор : Е.Л. Џејмс
680 МКД
11,00 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.07 MB