Тој рече, таа рече
Сакам Книги

Тој рече, таа рече

Шифра на артикл: 003851
ISBN: 9786084672715
Код на производителот: 3851
Автор: Лорен Лејн
Достапно веднаш
0 МКД
390 МКД
390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Двајца моќни новинари наоЌаат љубов во екот на војна со зборови... Како една од главните колумнистки на Стиллето, Грејс Брајтон се има прославено предупредувајќи ги ените за расипани, неверни лаговци. Таа само никогаш не се посомневала дека и нејзиниот свршеник би моел да биде еден од нив. По одморот за лечење на нејзиното повредено срце и гордост, нејзината прва задача е да излезе на неколку состаноци со колумнист од најпознатото списание за маи во земјата, Оxфорд, и да пишува за впечатоците. И старата Грејс моеби веднаш ќе паднеше на шармот на нездраво згодниот колумнист, но Грејс 2.0 не сака ни да види ма во следните шест месеци. Џејк Мелоун сака да му се врати на својот стар авантуристички, спонтан живот и точно знае како да го изведе тоа. Во Оxфорд се отвора нова секција за патувања и Џејк - без ена, деца и подготвен да ивее каде било - е совршен за работата... само што неговата репутација на плејбој не му влева многу доверба на неговиот шеф.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Лорен Лејн
Издавач Сакам Книги
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници274

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Карен Шалер
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Бет Моран
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Илиески Жан
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Болава Ана
400 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Заштеда 25%
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Rebecca Serle
1.199 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.4 MB