Кога сакаш некого
Сакам Книги

Кога сакаш некого

Шифра на артикл: 003857
Баркод: 9786084672784
Код на производителот: 3857
Достапно веднаш
0 МКД
420 МКД
420 МКД
6,80 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Годините поминати во неуспешни обиди да се зачне и роди дете имаат скршено многу повеќе од срцето на Енxи ДеСариа. Таа и нејзиниот сопруг веќе не моат да се борат со болката ни со заеднички сили, па по болниот развод, Енxи се преселува во родното гратче и го презема управувањето на нивниот семеен ресторан. Во Вест Енд, каде што животот надоаЌа и спласнува како и плимата во океанот, среќата на Енxи почнува драстично да се менува кога запознава една млада девојка со проблеми и се спријателува со неа. Енxи ја вработува Лорен Рибидо затоа што гледа нешто посебно во седумнаесетгодишното девојче. Тие брзо се поврзуваат и кога мајката на Лорен одеднаш ја напушта, Енxи му нуди кров над глава на девојчето. Но ништо не мое да ја подготви Енxи за реперкусиите од овој акт на љубезност. Заедно, двете ени – едната што копнее за дете и другата што копнее за мајчинска љубов – животот ги тестира како никогаш претходно.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Кристин Хана
Издавач Сакам Книги
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници365

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Аби Хименез
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Лиса Џул
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
Цена 360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.32 MB