Со љубов од Париз
Култура

Со љубов од Париз

Шифра на артикл: 005137
Баркод: 9789989329272
Код на производителот: 5137
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Кога новиот деcхко Дјек ја остава на аеродромот, Руби Милер ги брише солзите и си купува карта за Париз. Во Париз посетува еден стар пријател, сакајќи да направи пауза. Но, градот на лјубовта има сосема други идеи. Во еден стан каде што и времето застанало, Руби ќе пронајде пакет со изгубени лјубовни писма кои ќе ја заробат во една мистерија која трае повеќе од седумдесет години. Кој е авторот на писмата? Зошто сопственикот на станот ги затворил ролетните и избегал од Париз пред војната и никогаш не се вратил? Каква тајна се крие? Додека мистеријата се продлабоcхува, жживотот на Руби се враќа во нормала, а духовите од минатото и лјубовната афера нема да можат да ја загрозат. Од најпродаваниот автор на МОЈОТ ГОСПОДИН СОВРшЕН, овој магиcхен роман е за секоја девојка која некогаш ја сонувала блескавата светлина на Париз и лјубовта која трае cел жживот…
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Александра Потер
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници435

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Аби Хименез
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Лиса Џул
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
Цена 360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.35 MB