Приватни скандали
Култура

Приватни скандали

Шифра на артикл: 005380
Баркод: 9789989329630
Код на производителот: 5380
Достапно веднаш
0 МКД
550 МКД
550 МКД
8,90 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Дијана Рејнолдс има се што ќе посака: работа и жживот од соништата. Како талентиран телевизиски новинар, таа е одлуcхна да успее на свој наcхин. Но, во свет полн со јавни непријатели и скандали, Дијана создава неколку многу опасни непријатели - вклуcхувајќи го и нејзиниот стар ментор, брилијантната емотивна манипулаторка Енxела Перкинс.Додека Дијана го постигнува врвот во кариерата, таа е во љубовна врска со најхаризматиcхниот новинар во телевизијата, Фин Рајли, кој исто така е и бивш љубовник на манипулаторката Енxела. Додека летаат искри помеѓу Фин и Дијана, Енxела се обидува да се одмазди. Но, во позадина се крие една мраcхна опсесија, од која никој не е безбеден.Полна со интензивни страсти, мраcхни опсесии и огорcхени кавги, ПРИВАТНИ СКАНДАЛИ е cхисто, зависниcхко задоволство.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Нора Робертс
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници601

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Аби Хименез
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Лиса Џул
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
Цена 360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.31 MB