Желба и заповед
Топер

Желба и заповед

Шифра на артикл: 005564
ISBN: 9786082081946
Код на производителот: 5564
Автор: Nora Roberts
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Некогаш одамна, уште на уcхилиште, Ив Хамилтон беше вљубена во принcот Александар. Неговото кралско висоcхество беше моќно и воздржано - и беше оcхигледно дека Ив не му се допаѓа. Меѓутоа, денес Ив е исклуcхителна жена, а Алекс копнее да и докаже дека тој е всушност она што некогаш таа би можела да го посака од еден маж - во класиcхната љубовна приказна на Нора Робертс, неприкосновжената авторка на бестселери која е прогласена за една од омилените писателки на денешниcата.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Nora Roberts
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2013
Број на страници221

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Isabel Allende
1.699 МКД
27,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џулија Квин
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Хана Грејс
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lucy Foley
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB