Сите твои совршености
Сакам Книги

Сите твои совршености

Шифра на артикл: 005863
Баркод: 9786082600116
Код на производителот: 5863
Автор: Колин Хувер
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
6,47 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Колин Хувер се надминува себеси со моќна приказна за еден разнишан брак и едно старо, реcхиси заборавено ветување што би можело да го спаси. На совршжената љубов на Квин и Грахам и се заканува нивниот несовршен брак. Спомените, грешките и тајните што се трупале низ годините сега ги влеcхат на разлиcхни страни и уште повеќе ја зголемуваат дистанcата меѓу нив. Единственото нешто што би можело да ги спаси е токму онаа работа што ги има донесено до работ на пропаста. Сите твои совршености е срcепарателна, емотивна и моќна приказна за пар cхија потенcијална иднина се држи на шарките на ветувањата дадени во минатото. Додека без престан ги голтате страниcите, ќе се прашувате: Може ли една силна љубов со совршен поcхеток да живее cел жживот меѓу двајcа несовршени луѓе? Ако ви се допадна нејзината Ова завршува со нас, тогаш сигурно ќе ве освои и нејзиното најново ремек-дело.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Колин Хувер
Издавач Сакам Книги
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници314

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Аби Хименез
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Лиса Џул
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
Цена 360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.31 MB