Ќе се сретнеме повторно
Култура

Ќе се сретнеме повторно

Шифра на артикл: 006189
Баркод: 9786082620039
Код на производителот: 6189
Автор: Роузи Волш
Достапно веднаш
0 МКД
420 МКД
420 МКД
6,80 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Дали лјубовта може да ги надмине сите преcхки? Замислете да запознаете еден cховек, заедно да поминете шест прекрасни дена и да се влјубите во него. чувството за тие шест дена е заедниcхко: никогаш не сте биле толку сигурни за ништо друго. Потоа, тој заминува на одмор и ветува дека ќе се јави од аеродромот – сè уште немате приcхина за сомнеж. И… тој не се јавува. Пријателите ви кажуваат да го заборавите, но cхувствувате дека грешат. живеете со мислите дека, можеби, нешто се слуcхило, дека има приcхина затоа што тој не се јавува. Секако дека постои приcхина. Единствжената приcхина е ВИСТИНАТА! Дали таа вистина ќе ги вкрсти патиштата на Сара и Еди?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Роузи Волш
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување2019
Број на страници392

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Аби Хименез
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Лиса Џул
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
Цена 360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.32 MB