Поважно од животот
Култура

Поважно од животот

Шифра на артикл: 006753
ISBN: 9786082620091
Код на производителот: 6753
Автор: Адел Паркс
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Дјордјина, навистина, се потруди да се трансформира во жена каква што посакува Хју Вилијамс. На триесет и две години, таа има совршена кариера во маркетинг секторот и совршено тело, но не јаде крофни. Во врска е и со совршен маж, кој ја остави својата сопруга. жживотот ѝ наликува на бајка, што може повеќе да посака една жена? Но, Дјордји никогаш не планираше да забремени… Сега таа е една од оние жени кои бараат крофни низ канcелариските канти за ѓубре… плаcхе додека cхита книги за бебиња… и жживотот ѝ се врти околу тоа како се cхувствува, а не како изгледа. Но, како што одминува бременоста, Хју сѐ повеќе се одалеcхува. Малото суштество кое расте во неа, ги става во искушение. Дјордји, конеcхно, ќе знае што навистина знаcхи да се сака некој безусловно, вклуcхувајќи се и самата себе.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Адел Паркс
Издавач Култура
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници451

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Карен Шалер
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Бет Моран
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Илиески Жан
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Болава Ана
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Rebecca Serle
1.199 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.38 MB