Доказ за љубов
Сакам Книги

Доказ за љубов

Шифра на артикл: 006898
ISBN: 9786082600185
Код на производителот: 6898
Автор: Памела Клер
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
По убиството на една тинејxерка, истраувачката новинарка Теса Новак забелеува како мистериозен ма во cрна кона јакна се вртка околу местото на злосторството. И колку повеќе размислува за него, толку поубедена станува дека тој е поврзан со убиството… Но тој човек всушност е Џулијан Дарканxело, ФБИ агент кој работи на тајна задача и соработува со денверската полиcија. Џулијан долго време пробува да фати организатор на трговија со бело робје и убиеc и сè повеќе му се доблиува. Но обвинувањата на Теса сега мое да го разоткријат и да уништат сè, па затоа тој сака таа да биде тргната од истрагата. Но колку повеќе се вплеткува во истрагата, толку повеќе Теса станува мета на убиеcот. Џулијан и Теса се принудени да си веруваат еден на друг и нивната физичка привлечност ескалира додека ловат безмилосен убиеc кој сака да ги види двајцата мртви. Акциона романса каква што мое да напише само Памела Клер, авторката на бестселерот Точка на кулминација.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Памела Клер
Издавач Сакам Книги
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници366

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Карен Шалер
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Бет Моран
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Илиески Жан
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Болава Ана
400 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Заштеда 25%
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Rebecca Serle
1.199 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.4 MB