Коефициент на љубовта
Издавачки центар ТРИ

Коефициент на љубовта

Шифра на артикл: 006925
ISBN: 9786082306414
Код на производителот: 6925
Автор: Хелен Хоанг
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
7,28 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„АПСОЛУТНО УѓИВАЊЕ – шАРМАНТНА И СЕКСИ ПРИКАЗНА шТО СЕ ВРТИ ОКОЛУ ГЛАВНАТА ХЕРОИЊА ЗА КОЈА ОБОѓАВАТЕ ДА НАВИВАТЕ“ Стела Лејн верува дека математиката е почеток и крај на сѐ, она што го обединува cелиот универзум. Но оваа брилијантна статистичарка која знае сѐ за алгоритмите, не знае ништо за романтиката. Тоа и не е неочекувано, бидејќи има Аспергеров синдром и секој ден се обидува да ги совлада пречките што тој ѝ ги наметнува. А кога луЌето ќе дознаат за тоа, веднаш го менуваат мислењето за неа. Но Стела е храбра ена која не се плаши да ризикува за да го добие она што го сака. Таа одлучува да ангаира професионалеc што ќе ја научи сѐ што мое да се научи за сексот и врските.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Хелен Хоанг
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници303

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Isabel Allende
1.699 МКД
27,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џулија Квин
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Хана Грејс
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lucy Foley
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB