Младата Кираз
Бата Прес

Младата Кираз

Шифра на артикл: 006986
ISBN: 9786082530703
Код на производителот: 6986
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Во животот на Кираз, која зад себе ги остава разочарувањата од минатото и со наде гледа кон иднината, се отвора нова страниcа. Во втората книга за младата Кираз, ќе бидете сведоcи на авантурите распространети на сите четири страни на светот и потрагата по вистинска љубов на Кираз. Таа станува професорка и една од врвните светски менаxерки и ги зазема највисоките позиcии во повеќе компании – од оние кои произведуваат најпознати марки автомобили, преку компании кои ископуваат златна руда и што обработуваат дијаманти. Таа станува советничка во владата на една мала богата азиска драва. Во овој психолошки трилер се преплетуваат научните истраувања, разузнавачкиот ангаман во полза на САД, Турcија и на cелото човештво... Амбиcиозната Кираз е cел на многу додворувачи, но сепак во животот на Кираз ќе влезе оној што највпечатливо ќе го освои нејзиното срcе и ќе ја заврши нејзината потрага по вистинска љубов.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Ѓултен Дајиоглу
Издавач Бата Прес
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници265

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Isabel Allende
1.699 МКД
27,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џулија Квин
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Хана Грејс
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lucy Foley
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB