Спасување
Икона

Спасување

Шифра на артикл: 007553
ISBN: 9786082210414
Код на производителот: 7553
Достапно веднаш
0 МКД
599 МКД
599 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Дениз Хилтон, млада самохрана мајка вози низ Едентон, Северна Каролина, кога нејзиниот автомобил излетува од патот за време на една бура. Со неа патува нејзиниот четиригодишен син Кајл, кој има големи тешкотии во учењето и за кој таа жртвувала сè. Кога пожарникарот волонтер Тејлор Мекаден ќе ја пронајде, таа е во бессознание и е облеана во крв, но кога ќе се разбуди се соочува со уште пострашна вистина: Кајл го нема. Соочен со развиорени пожари или смртоносни сообраќајќи, Тејлор се чувствува должен да се впушти во застрашувачки ризични ситуации, за да спаси животи, а потрагата по Кајл не е исклучок. Но, има еден судбински ризик за кој Тејлор не може да собере храброст да го направи, а тоа е да се посвети на сериозна врска. Дали оваа случајна средба со Дениз, ќе направи некаква разлика? „Болно потресна… ќе Ве расплаче поради радоста и трагедијата.“
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Николас Спаркс
Издавач Икона
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници348

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Карен Шалер
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Бет Моран
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Илиески Жан
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Болава Ана
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Rebecca Serle
1.199 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.38 MB