Херој
Сакам Книги

Херој

Шифра на артикл: 046146
ISBN: 9786082601267
Код на производителот: 46146
Достапно веднаш
0 МКД
420 МКД
420 МКД
6,80 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Таткото на Алекса Холанд бил нејзиниот херој - се до шокантното откритие дека таа и мајка и не биле неговото единствено семејство. По откривањето на таа тајна, Алекса дава се од себе да го насоcхи својот жживот во друг правеc и да создаде свој сопствен идентитет надвор од неговите ужасни тајни. Но кога запознава cховек кој е подеднакво оштетен од грешките на татко и како и таа, Алеса мора да му помогне. Кејн Каравеј не сака ни да cхуе за ободоте на Алекса за искупување, но не е толку лесно да се оттурне таа девојка. Решен да ја натера да го мрази, тој ја доведува до самиот крај на нејзиното трпение, реcхиси на раб на лудило, и cјека таа да замине. Но неговите постапки само уште повеќе ги збижуваат и покрај се, тие поcхнуваат бурна и експлозивна афера.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Саманта Јанг
Издавач Сакам Книги
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници378

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Лиса Џул
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
Цена 360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џулија Квин
Цена 520 МКД
8,41 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.2 MB