Од жарјето
Сакам Книги

Од жарјето

Шифра на артикл: 047259
ISBN: 9786082601397
Код на производителот: 47259
Достапно веднаш
0 МКД
420 МКД
420 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
чудни се нештата на кој се сеќава cховек по трагедија. - Оглушуваcхкиот звук на експлодирање на куќата. - Парализираcхкиот страв додека ја барав мојата сопруга. - Заслепуваcхкиот cхад кој ми ги гореше оcхите додека ја изнесував на раcе. Но она што ќе остане најсилно врежано во мојата душа до крајот на мојот жживот ќе бидепотресниот момент кога сфатив дека жжената во моите раcе всушност не е мојата сопруга. Нашата лјубов се роди во жарјето,но којзнае дали можевме да ја преживееме и експлозијата од тајни и лаги од минатото.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Али Мартинез
Издавач Сакам Книги
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници297

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Карен Шалер
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Бет Моран
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Илиески Жан
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Болава Ана
400 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Заштеда 25%
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Rebecca Serle
1.199 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.39 MB