Шпион во куќата на љубовта
Икона

Шпион во куќата на љубовта

Шифра на артикл: 047283
ISBN: 9786082210360
Код на производителот: 47283
Автор: Анаис Нин
Достапно веднаш
0 МКД
399 МКД
399 МКД
6,46 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Нејзиното чувство за женственост е уникатно… таа ги возбудува машките читатели, а ги поттикнува женските – THE NEW YORK TIMES BOOK REVIEW Сабина е жена која се осудува да ужива во сексуалната лиценца која мажите одсекогаш ја познавале. Носејќи екстравагантни алишта и играјќи опасни игри на страст, таа намерно избегнува обврска, зграпчена од потерата по задоволство. Во Шпион во куќата на љу бовта, Анаис Нин ја изразува нејзината индивидуална визија за женствена сексуалност со свирепа драматична сила.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Анаис Нин
Издавач Икона
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2021

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Isabel Allende
1.699 МКД
27,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џулија Квин
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Хана Грејс
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lucy Foley
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.04 MB