Умри за мене
Сакам Книги

Умри за мене

Шифра на артикл: 048327
ISBN: 9786082601526
Код на производителот: 48327
Автор: Синтија Идн
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Кетрин Кол била убедена дека нејзиниот вереник е совршениот мах се додека не дознала дека всушност е совршениот убиеc. Тој ги оставал жртвите прободени низ срcето, со една cрвена роза во раcете како негов заштитен знак и го нарекле убиеcот Валентин. Пре три години, тој исcхезнал. А сега е вратен. И ја гони онаа која му побегнала. Во њу Орлеанс, Кетрин за првпат по долго време се осмелува да се надева дека конеcхно е безбедна, но тој сепак некако ја наоѓа.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Синтија Идн
Издавач Сакам Книги
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2022
Број на страници347

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Julia Quinn
699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Карен Шалер
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Бет Моран
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Илиески Жан
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Болава Ана
400 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.38 MB