Заштитникот
Икона

Заштитникот

Шифра на артикл: 048697
ISBN: 9786082210575
Код на производителот: 48697
Достапно веднаш
0 МКД
599 МКД
599 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Вдовиcа уште на млада возраст, џули ја разбира болката којашто произлегува од лјубовта, и долго време ги избегнува романсите. Охрабрувајќи се да се впушти во нов состанок, таа е привлеcхена од таинствениот, софистиcиран и згоден инженер Риcхард Френклин. Но, она што ќе поcхне како романтиcхна бајка, наскоро ќе се претвори во нешто сосема спротивно.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Николас Спаркс
Издавач Икона
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2012
Број на страници416

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Карен Шалер
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Бет Моран
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Илиески Жан
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Болава Ана
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Rebecca Serle
1.199 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.38 MB