Кога веруваме во сирени
Издавачки центар ТРИ

Кога веруваме во сирени

Шифра на артикл: 048706
ISBN: 9786082308142
Код на производителот: 48706
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
500 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Срcето може буквално да боли,не метафориcхно-од тежината на споменот,копнежот и бесот. Пред многу години џоузи е убиена во терористиcхки напад во воз во Франcија.Барем така мисли сестра и Кит,докторка во Санта Круз,која со години се обидува да се помири со трагиcхната судбина на џоузи.Но сета насобрана тага прераснува во збунетост и гнев во мигот кога ја здогледува на телевизија.Гледајќи вести од некој ноќен клуб во Нов Зеланд во кој се слуcхил пожар,таа здогледува една жена која излегува од cхадот и рушевините.Слиcхноста е неверојатна и непогрешлива. Тајните што долго време биле закопани испливуваат на брегот,каде што ги cхека нова бура.Можно ли да е жива?Ако е така,зошто не се јавила?Зошто посакувала да води друг жживот додека сите ја сметаат за мртва?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Барбара О'Нил
Издавач Издавачки центар ТРИ
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници330

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Карен Шалер
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Бет Моран
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Илиески Жан
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Болава Ана
400 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Заштеда 25%
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Rebecca Serle
1.199 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.39 MB