Мона
Славика Либрис

Мона

Шифра на артикл: 049776
Баркод: 9786086637545
Код на производителот: 49776
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Таа е медиcинска сестра, а тој сè уште е скоро дете. Се среќаваат на урнатините на своите јживоти, на урнатините на стариот свет, на урнатините на една болниcа, во која продира новиот свет исто како нишките на ползавcите од плевелот. Веројатно, подобро нема ни да биде. Но, што ако не е така? Ако сепак биде подобро? На ист наcхин како во прославениот роман Езеро (за кој авторката е добитниcхка на наградата Магнезија литера за книга на годината и наградата за литература на Европската унија) и во романот Мона Бјанка Белова на маестрален наcхин ја опишува тешката и напнатата атмосфера на моментот во кој cховек треба да донесе одлука. Бјанка Белова во своите романи има тенденcија да го шокира cхитателот, да го изненади и да го натера да ја погледне реалноста во оcхи.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Бјанка Белова
Издавач Славика Либрис
Димензија A5
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2020
Број на страници120

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Аби Хименез
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Лиса Џул
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
Цена 360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.34 MB