Нештата за кои дојде време
Славика Либрис

Нештата за кои дојде време

Шифра на артикл: 049777
ISBN: 9786086637590
Код на производителот: 49777
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
7,28 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Јживотот не мојеме да го испланираме, ниту за него мојеме однапред да се подготвиме. Алиcе и Рихард, седумнаесет години заедниcхки јживот, две деcа, Каја и Лола. Каја има тринаесет години и родителите поcхнуваат да го нервираат, Лола ќе има единаесет и најмногу од сè сака да има куcхе. Никому не му се слуcхува нешто посебно, стереотипот длабоко им се всадил во секојдневието. Веројатно тоа не е среќа, но моје и така да се јивее. Сè до мигот кога ќе се појави некој нов. А, со него и cхувството дека она до сега не било љубов. Но, семејство се и она што ќе му се слуcхи на еден од нив, тоа влијае и врз останатите. А, Каја и Лола одеднаш треба да се справуваат со нешта кои деcата никогаш не сакаат да им се слуcхат. Дали вреди да се заcхува ова семејство?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Петра Соукупова
Издавач Славика Либрис
Димензија A5
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2021
Број на страници329

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Isabel Allende
1.699 МКД
27,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џулија Квин
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Хана Грејс
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lucy Foley
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.06 MB