Виртуоз
Икона

Виртуоз

Шифра на артикл: 050046
ISBN: 9786082213781
Код на производителот: 50046
Достапно веднаш
0 МКД
449 МКД
449 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Славниот пејач Гаспаро, кој уште како дете е кастриран за да може да изведува виртуозни перформанси во женски улоги, реагира ладнокрвно на страственото внимание што го добива од Неаполската аристрократка Карлота, поради почитта кон неговата уметност. Карлота ја прифаќа разликата, и физичката страна на нивната љубов е целосно во служба на нејзиното задоволство.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Маргарит Де Мор
Издавач Икона
Димензија A5
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2016
Број на страници182

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Карен Шалер
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Бет Моран
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Илиески Жан
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Болава Ана
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Rebecca Serle
1.199 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.38 MB