Мојот живот на чинија
Икона

Мојот живот на чинија

Шифра на артикл: 052170
ISBN: 9789989168550
Код на производителот: 52170
Автор: Индиа Најт
Достапно веднаш
0 МКД
499 МКД
499 МКД
8,07 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Дали тајните фантазирања за купување на провокативни чевли, и проѕирни деколтеа ве прават Лоша Мајка? Или пак носењето на пиџами кога ги возите децата до училиштето? Таа има убава куќа, прекрасни деца кои ја задеваат скоро 90 проценти од времето, големо, ексцентрично и шармантно семејство и атрактивен (но мистериозен) маж. Добива редовен секс…паааа, сексче. Во секој случај, по ѓаволите, тоа се само перничиња нели…. Клара Хат (за себеси позната како Џаба) ги оставила своите итри„сингл“ денови зад себе (за разлика од целулитот) и го има Нејзиниот Човек. Секој сака да биде венчан – зарем не? Индиа Најт, колумнист на Sunday Times, со оваа смешна и допирлива новела ќе ве насмее до солзи, што докажува дека сепак можете да бидете Мажени и Заводливи; или најверојатно само тоа дека Мажот Со Одлично Тело, шминката, равиолите од тиквичка и Маноло чевлите имаат нешто заедничко….
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Индиа Најт
Издавач Икона
Јазик Македонски
Година на објавување2009
Број на страници256

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Isabel Allende
1.699 МКД
27,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џулија Квин
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Хана Грејс
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lucy Foley
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB