Затоа што животот е убав
Култура

Затоа што животот е убав

Шифра на артикл: 054261
ISBN: 9786082621326
Код на производителот: 54261
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„…Сакај го животот и слави го животот, ЧИТАТЕЛУ драг, биди среќен и насмеан, верувај во себе, верувај во победите, верувај во подобра иднина, колку и да боли понекогаш тоа. Помагај и прави добри дела за другите за да оставиш вечна трага и убави спомени од твоето постоење на овој свет. Живеј го сопствениот живот, живеј го моментот, чувај ги спомените, животот е само твој и ничиј друг. Не дозволувај никому да ти ја уништи вербата во животот и никогаш не заборавај дека сè се случува со причина. Животот е сплет составен од разновидни случувања, од среќни и несреќни настани, но вреди да го живееш ЗАТОА ШТО ЖИВОТОТ Е УБАВ…“-Наташа Стоилкова
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Наташа Стоилкова
Издавач Култура
Димензија A5
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување0
Број на страници136

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Isabel Allende
1.699 МКД
27,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џулија Квин
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Хана Грејс
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lucy Foley
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.06 MB