Во нечии други чевли
Култура

Во нечии други чевли

Шифра на артикл: 057274
ISBN: 9786082621470
Код на производителот: 57274
Автор: Џоџо Мојес
Достапно веднаш
0 МКД
550 МКД
550 МКД
8,90 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Приказна исполнета со сплетки, недоразбирања и грешки, ова е новиот роман од најпродаваната авторка на „Њујорк тајмс“ Џоџо Мојес, авторката на ЈАС ПРЕД ТЕБЕ и ТИ ПОДАРУВАМ ЅВЕЗДИ. Која сте вие кога сте принудени да одите во нечии други чевли? Ниша Кантор живее удобен живот во светот на богатите, сè додека нејзиниот сопруг ненајдено не ѝ побара развод. Ниша е решена да продолжи со својот гламурозен живот. Во меѓувреме ќе открие дека ѝ недостасуваат најомилените чевли. Сем Кемп очајно се бори да преживее во живо­тот. Таа едвај има време да се грижи за случајно зе­ме­ната торба од фитнес-центарот. Но, кога ја отвора тор­бата и ги здогледува црвените крокодилски чевли од Кристијан Луботин доживува шок од самодоверба што ја тера да сфати дека нешто мора да промени – а тоа нешто е таа самата. Полн со препознатлив хумор на Џоџо Мојес, брилијантно раскажан, ВО НЕЧИИ ДРУГИ ЧЕВЛИ е роман за тоа како една мала работа одеднаш може да промени сè.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Џоџо Мојес
Издавач Култура
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници536

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Isabel Allende
1.699 МКД
27,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џулија Квин
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Хана Грејс
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lucy Foley
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.07 MB