Посакувам да си тука
Издавачки центар ТРИ

Посакувам да си тука

Шифра на артикл: 058495
ISBN: 9786082301105
Код на производителот: 58495
Достапно веднаш
0 МКД
380 МКД
380 МКД
6,15 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Љубовта те чека зад следниот агол, дури и кога сè ти изгледа безнадежно Даниел е успешен архитект чиј живот изгледа беспрекорно. Сè до неговиот триесетти роденден. Тогаш неговата свршеница го остава за друг човек и совршениот свет се урива до темел. Потонат во личниот бродолом, тој го слуша цедето што му го подарува единствената пријателка што ја има. Слушајќи го албумот „Посакувам да си тука“ на Ева Вентер, именуван според најпознатата песна на „Пинк Флојд“, нешто чудно одекнува во него. Во многу од нумерите ја препознава својата лична биографија. Свесен дека нема веќе што да изгуби, трогнатиот Даниел носи необична одлука: без никому да јави, заминува за Париз, каде што живее Ева Винтер. Зашто му се чини дека со неа споделува многу заеднички работи. Додека си го открива вистинскиот идентитет – и патем љубовта на својот живот – на површина ќе исплива една огромна премолчувана тајна која ќе измени сè...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Франсеск Миралјес
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници226

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lucy Foley
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Карен Шалер
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Бет Моран
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
700 МКД
11,33 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Илиески Жан
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB