(Не)откриената тајна
Култура

(Не)откриената тајна

Шифра на артикл: 061686
ISBN: 9786082621647
Автор: Фиона Валпи
Достапно веднаш
0 МКД
490 МКД
490 МКД
7,93 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Може ли старата куќа која се распаѓа да понуди нов живот, нова љубов и нова надеж? Животот на Џина се претвора во кошмар: покрај неодамнешната загуба на својот татко, таа ги губи работата и нејзиното неверно момче. И кога ќе помисли дека од ова нема враќање, Џина добива неочекувано наследство. Нејзината најсакана тетка Лиз ѝ ја остава својата прекрасна, стара куќа во срцето на Бордо, регион познат по најубавите француски вина. Таа без двоумење ја прифаќа шансата за нов почеток. Но, токму кога почнува да се чувствува како да припаѓа во нејзиниот распаднат, но шармантен дом, таа неочекувано открива огромна тајна што ја тера да се сомнева во искреноста на личноста на која најмногу ѝ верувала. Додека таа мисли дека тоа е знак да ги спакува куферите и да се врати во Лондон, огромна бура го руши покривот, а Џина нема каде да се обрати за помош освен на шармантниот син на нејзината сосетка. И додека грозјето се подготвува за берба, дали Џина може да го најде својот пат до прошк
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Фиона Валпи
Издавач Култура
Боја Мултиколор
Димензија A5
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Isabel Allende
1.699 МКД
27,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џулија Квин
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Хана Грејс
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lucy Foley
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.07 MB