Божиќ засекогаш
Антолог

Божиќ засекогаш

Шифра на артикл: 063068
ISBN: 9786082436890
Автор: Карен Шалер
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
500 МКД
8,09 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Додека го промовира својот нов божиќен роман писателката Рајли Рејнолдс останува без зборови. За време на телевизиското интервју емитувано во живо низ целата земја ја прашуваат како може да пишува романси кога самата досега лично не доживеала нешто романтично. Рајли набрзина вели дека во минатото доживеала една голема љубов која подоцна станала инспирација за нејзините романи. Но, таа не е свесна дека нејзината патемна изјава ќе ѝ го преврти светот на глава. Интервјуто го гледаат тројца нејзини поранешни момчиња: секој од нив мисли дека зборувала токму за него и сите тројца доаѓаат на нејзиниот книжевен викенд-настан, Божиќниот камп. Секој од нив е решен да ја наговори заедно со него одново да го напише среќниот крај на личната љубовна приказна. Поранешните момчиња на Рајли се натпреваруваат кој ќе ѝ го освои срцето, при што не бираат начини за да го испланираат најромантичното рандеву на светот...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Карен Шалер
Издавач Антолог
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници368

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Бет Моран
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
700 МКД
11,33 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Илиески Жан
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Болава Ана
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Rebecca Serle
1.199 МКД
19,40 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Akwaeke Emezi
899 МКД
14,55 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.01 MB