Божиќ во големиот блескав град
Антолог

Божиќ во големиот блескав град

Шифра на артикл: 063069
ISBN: 9786082436883
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
7,28 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Со пристигањето на есента, доаѓа време Кери Толивер да замине од фармата за божиќни елки во сопственост на нејзиното семејство и да се упати во Њујорк. Таму ќе му помага на својот постар брат продававајќи елки на семејниот штанд на еден уличен агол во Гринич Вилиџ. Кери првпат го доживува Менхетен, подготвена да се избори и да си создаде свое животно катче. Во неколкуте недели пред Божиќ, брзо се зближува со симпатичните соседи. Но, еден од нив исчезнува и Кери ќе мора да ја комбинира својата снаодливост на девојка од внатрешноста и новостекнатите њујоршки искуства, со цел да ги заштити новите пријатели кои постепено почнува да ги смета за дел од своето семејство. Работите дополнително ги усложнува Патрик, разведен татко на Остин, мило дете и голем љубител на змејови. Хемијата меѓу Кери и Патрик е неспорна, но каква шанса навистина има оваа празнична романса? „Божиќ во големиот, блескав град“ е прекрасен новогодишен подарок завиткан во тантела – вистински ведар и романтичен па
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Мери Кеј Ендрјуз
Издавач Антолог
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници303

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Карен Шалер
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Бет Моран
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
700 МКД
11,33 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Илиески Жан
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Болава Ана
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Rebecca Serle
1.199 МКД
19,40 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Akwaeke Emezi
899 МКД
14,55 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.01 MB