Сите патишта водат кон тебе
Бата Прес

Сите патишта водат кон тебе

Шифра на артикл: 093802
ISBN: 9786082532530
Достапно веднаш
0 МКД
430 МКД
430 МКД
6,96 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Харпер Бишоп верува само во една страст - нејзината фарма за спасување и лекување на нејзиниот коњ, Феникс. Нејзиниот сон е да го води кон Тројната Круна. Но колку е недостижно тоа без искуство или помош? Згоден нов гостин во семејниот B&B има она што е потребно за да го оствари тоа. И со неговиот неодолив ирски акцент, топла насмевка и утешен допир, тој е големо вознемирување. По горчливо изневерување, тренерот на коњи Ејдан ОКонор побегнал од Ирска за одмор во долината Хадсон во Њујорк. Кога го видел коњот со борбен дух, тој бил инспириран со нова идеја да го тренира Феникс за победа. Тој се соочува и со неочекувано ново чувство кон Харпер. Како таа да се осмели да го отвори своето срце кон човек кој ќе биде тука само доволно долго за да го скрши? Затоа Харпер и Ејдан се обидуваат да останат професионални и да се фокусираат само на Феникс и целната линија. Но, по патот, тие би можеле исто така да научат неколку лекции за љубов, доверба и земање шанси. И, колку и да е болно како што ветува, да кажат збогум.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Џенифер Пробст
Издавач Бата Прес
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници307

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Isabel Allende
1.699 МКД
27,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џулија Квин
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Хана Грејс
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lucy Foley
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.06 MB