Експериментот вистинска љубов
Култура

Експериментот вистинска љубов

Шифра на артикл: 093923
ISBN: 9786082621722
Автор: Kristina Loren
Достапно веднаш
0 МКД
490 МКД
490 МКД
7,93 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Не се плашете од љубовта, прифатете ја и таа ќе ве направи среќни. Фелисити „Физи“ Чен е целосно збунета откако добива понуда да напише сценарио за ТВ шоу. Секако, таа има неверојатна кариера како обожава на писателка со многу љубовни бестселери, но Физи не го живее животот според нејзините романи. Таа никогаш во животот не била заљубена. Страст? Да, дефинитивно. Но, сега се наоѓа во ситуација која не може да си ја објасни, зошто чувствува несвестица кога тој е блиску до неа и тоа дека не може да престане да размислува за него? Таа цел живот им помагала на своите читатели околу љубовните дилеми, но сега се чувствува дека сето тоа било лага. Конор Принц, режисер на документарни филмови и самохран татко. Кога од неговиот шеф добива наредба да создаде реално ТВ шоу, тој е надвор од неговиот елемент. Очајни да го најдат решението за што поромантично шоу, сè уште збунетата Физи му нуди на Конор совршено решение. ТВ шоу „Експериментот вистинска љубов“ цел свет да биде сведок како кралицата на романтичните бестселери лудо се вљубува во некого. Но, таа би се согласила само ако се исполнат нејзините барања. Кога светлата ќе се запалат и сите погледи ќе бидат вперени во неа, излегува дека Физи својата љубов ќе ја најде зад камерите.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Kristina Loren
Издавач Култура
Возраст 13+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2024
Број на страници388

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Isabel Allende
1.699 МКД
27,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џулија Квин
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Хана Грејс
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lucy Foley
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.07 MB