Горчливиот вкус на успехот
Култура

Горчливиот вкус на успехот

Шифра на артикл: 063776
ISBN: 9786082621739
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
…И покрај големиот успех во Париз, на лицето на Петра провејуваше една сенка што ги истакнуваше нејзината тага, нејзиниот копнеж за нешто што е далеку од тука… Ден по ден, месец по месец, помина година, за Лука од никој ниту збор. „Дали сосема ме заборавил?“, се прашуваше. „Во овој случај јас најмногу штета сум нaнела на себеси. Може ли толку да ме мрази оној што неизмерно ме сакаше? Горчлив е вкусот на мојот успех“ – мислеше…
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Милијана Павловска
Издавач Култура
Димензија A5
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2024
Број на страници368

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Isabel Allende
1.699 МКД
27,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џулија Квин
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Хана Грејс
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lucy Foley
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.06 MB