Книга за секое момче
Топер

Книга за секое момче

Шифра на артикл: 000362
ISBN: 9786082084602
Код на производителот: 362
Достапно веднаш
0 МКД
380 МКД
380 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Книга наменета за деца и за момчиња од 9 до 19 години. Момчињата од неа ќе дознаат што се се случува во пубертетот. ќе пронајдат одговори на многу прашања, кои немаат кому да му ги постават, или пак можеби се срамат да ги постават. ќе дознаат како да ја одржуваат хигижената, како правилно да се хранат, кој спорт им одговара, како да го организираат своето време, како да се однесуваат во друштво и да се чувствуваат добро. Оваа книга ќе им помогне со растењето да здобијат и самодоверба.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Самопомош и совети
Автор Виолета Бабиќ
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници151

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Scott Addams
1.399 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 12.15 MB