Дневник за секое момче
Топер

Дневник за секое момче

Шифра на артикл: 000790
ISBN: 9786082084596
Код на производителот: 790
Достапно веднаш
0 МКД
190 МКД
190 МКД
3,07 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Дали сакаш да пишуваш за се што ти се случува? Дали сакаш да го организираш подобро своето време? Тогаш дневникот за секое момче е како создаден за тебе! Во дневникот ќе најдеш простор да го запишеш се она што ти е вано и табели кои ќе ти помогнат да ги планираш училишните обврски и да го организираш своето слободно време.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Самопомош и совети
Автор Виолета Бабиќ
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници170

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Grant Adam
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Brian Weiss
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Greg McKeown
Цена 1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Meera Lee Patel
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Emma Loveridge
Цена 1.099 МКД
17,78 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.19 MB