Скицник, Canson XXL Croquis, A3, 90 g/m², 120 листови
CANSON

Скицник, Canson XXL Croquis, A3, 90 g/m², 120 листови

Шифра на артикл: 060402
Достапно веднаш
0 МКД
1.149 МКД
1.149 МКД
18,59 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Скеч хартии
Бренд CANSON
Димензија A3
Повез Повез со спирала
ДимензијаA3

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 499 МКД
8,07 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.13 MB