PR : љубовна приказна
Арс Ламина

PR : љубовна приказна

Шифра на артикл: 001834
Баркод: 9786082299679
Код на производителот: 1834
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
На местото каде што даунлоудот станува пиратерија, лјубовта измама, а вистината – ПР, двајца луѓе се во потрага по излезот од лјубовниот триаголник. Во таа потрага се разрешуваат нивните човечки и деловни судбини, а скриените, забранетите и потиснатите чувства од емоционалното поџемје излегуваат на чистина. Дејството на романот во еден дел се одвива во елитна белградска ПР-агенција, а во другиот – на интернет: од обичното флертување и размжената на сличните задоволства на Фацебоок или на Тњиттер, до најмистериозните пространства на Дееп Њеб, каде што е можно да се изнајмат Рент-А-Хацкер услуги или да се порача нечие убиство.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Александар Илиќ
Издавач Арс Ламина
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2015
Број на страници184

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Пачет
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 530 МКД
8,58 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.36 MB