399
Издавачки центар ТРИ

399

Шифра на артикл: 002587
Баркод: 9786084577072
Код на производителот: 2587
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Октав Паранго, ненадминат првак во креирањето на рекламни слогани, поминува низ лош период во жживотот. Неговиот талент страда од претерување во консумирање на кокаин, трошење на пари, лесни девојки и непроспиени ноќи. Помеѓу монденскиот кварт Сен-жермен де-Пре, семинарот во Африка и снимањето на реклами во Мајами, овој млад рекламдјија ќе се обиде да ги состави делчињата од својот растурен професионален и сентиментален жживот. Ексцесивна критика или документарен пастишч како и да ја доживеете оваа книга, нема да им одолеете на духовитите забелешки на сметка на светот во кој живееме, затрупан со рекламни спотови што ни ги диктираат жживотните идеали.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Фредерик Бегбеде
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2009
Број на страници240

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Пачет
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 530 МКД
8,58 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.36 MB