После тебе
Култура

После тебе

Шифра на артикл: 004072
ISBN: 9789989329487
Код на производителот: 4072
Автор: Џоџо Мојес
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
7,28 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Продоление на бестселерот на Њујорк тајмс ЈАС ПРЕД ТЕБЕ, роман кој е сакан од целиот свет Лу Кларк има многу прашања. Како заврши да работи во еден бар на аеродромот, гледајќи како луЌето со авион заминуваат на нови места. Или зошто станот кој е во нејзина сопственост сè уште не го чувствува за свој дом. Дали нејзиното семејство мое да ѝ прости за она што таа го направи пред осумнаесет месеци. И дали некогаш ќе ја запознае љубовта на неј зиниот живот. Она што Лу знае за сигурно е дека нешто мора да промени. „Оваа прекрасна приказна не е совршена. Таа е полна со солзи и смеа во еднаква мерка.“ Л-О-В-Е’ Цлосер „Прекрасно и топло. Мојес успева да ви го скрши срцето пред да ви ја врати вербата во љубовта.“ Сандеј Експрес „Класика од Џоxо Мојес – ќе им се допадне на љубителите на нејзините романи“ Хеат „Ја прочитав во еден здив. Невозмоно е да не се поврзете со судбината на Лу“
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Џоџо Мојес
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници429

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
530 МКД
8,58 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.08 MB